Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Fatmir Bytyqi pozitiv me Covid-19

Advertisement

Zëvëndës kryeministri për çështjet ekonomike Fatmir Bytyqi është pozitiv me virus korona, përcjell nmk-post.com

Ai e bëri të ditur vet në rrjetin social facebook ku tha se sot ka marrë testin me rezultat pozitiv në Kovid-19.

Mirpo ai për momentin ndjehet stabil me simptoma të lehta, dhe shpreson se me lehtësi dhe do ta kalojë/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Maqedoni, në polici do të lirohen rreth 2.000 vende të reja pune

Read Next

Shqipëria shpallet kampione Evrope në ‘Gjimnastikë Artistike’ nga një Rus