Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Eskalon situata në një aktivitet të PSD-së në Kosovë, lëndohet një polic

Advertisement

“Krejt dhe Drejt=I gjithë pushtetit sovjetëve”, është mbishkrimi i vendosur sot nga anëtarët e Partisë Socialdemokrate (PSD) në objektin e Qeverisë së Kosovës. Pas vendosjes së parullës në objektin e Kuvendit të Kosovës ka ndërhyrë edhe Policia e Kosovës, ku më pas ka pasur përleshje mes pjesëmarrësve aty dhe policisë.

Kryetari i PSD-së dhe anëtarë të tjerë janë ndaluar nga pjesëtarët e Policisë së Kosovës, duke u përleshur me ta.

Advertisement

Read Previous

Çfarë ndodhi me vizitën e Albin Kurtit në Skenderaj, flasin nga Vetëvendosje

Read Next

Kurz: Bisedimet me Shqipërinë dhe Maqedoninë të fillojnë sa më shpejtë