Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Endriti përkrah babain në Hagë

Advertisement

0Djali i Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, i cili kohë më parë u tërhoq nga funksioni për shkak të fillimit të procesit të gjykimit ndaj tij në Prokurorinë Speciale, po qëndron në Hagë për ti dhënë përkrahje babit të tij në Hagë. Endriti, i mbështetur nga familjarët e tij dhe bashkëatdhetarë të tjerë ditë më parë ka shpalosur flamurin e UÇK-së para Gjykatës Speciale në Hagë, transmeton North Macedonia Post. Mësojmë se Endriti do të qëndroj edhe disa ditë në Hagë.

Advertisement

Read Previous

Këshilltari i Bidenit për Covidin: Duhet një izolim total për 4 deri në 6 javë

Read Next

Zaev: Marrëveshje me Bullgarinë vështirë, por mbetemi optimist

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *