Enca shfaqet joshëse me veshje shumëngjyrëshe (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, gjatë kësaj kohe ka qenë më pasive në rrjete sociale.

Kjo për shkak të incidentit që kishte në njërën prej këmbëve, ndonëse duket se e ka tejkaluar këtë.

Zeshkania së fundmi është rikthyer me disa poza atraktive, të cilat i ka ndarë me mbi dy milionë fansat e saj.

Enca (Foto: Instagram)

Ajo vjen në formë mahnitëse e veshur shumëngjyrëshe, teksa edhe çizmet janë të po së njëjtës ngjyrë.

Flokët e lëshuara nga njëra anë dhe grimi i lehtë e kanë bërë të duket edhe më tërheqëse.

Advertisement

Rikthimi i artistes 25 vjeçare bëri bujë të madhe në rrjete sociale, duke u mirëpritur nga ndjekësit dhe publiku.

 

Sa i përket projekteve muzikore, “Break Down” mbetet kënga e fundit e lansuar nga Enca në bashkëpunim me reperin Don Xhon, e cila ka kaluar mbi 12 milionë klikime./Telegrafi

Advertisement
Advertisement

You May Also Like