Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Kush po ia zbukuron foton Zanfinës?

Advertisement

Nuk do ta besoni se kush ia zbukuron foton Zanfinës.

Ka kohë që i është larguar tregut muzikor, por që gjithmonë bie në sy me paraqitjet e saj.

Zanfina përkundër viteve që ka po vazhdon të gëzoj një pamje perfekte, me të cilën lë nën hije të gjitha këngëtaret tjera, shkruan Kosovarja.

Ajo ka shprehur dashurinë që ka për faunën, duke treguar se sa shumë i shton kujdes atyre.

Nga kjo dashuri ajo publikoj edhe një foto në pasqyrë duke shkruar mendimin që e ka maca e saj teksa bën foto ajo : Po ja zbukuroj foton.

E papërshkrueshme dhe mjaftë e bukur kjo, apo?

Advertisement

Read Previous

Enca shfaqet joshëse me veshje shumëngjyrëshe (FOTO)

Read Next

Sela uron shqiptarët për ditën e alfabetit!