Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Ekskluzive/ Numër i lartë i të vdekurve dhe të infektuarve. Ja sa janë

Advertisement

Nmk-post ekskluzivisht ka siguruar numrat për ditën e sotme të testimeve për Covid 19, rastet e vdekjeve si dhe të shëruarve. Siç mësohet, sot ka 977 të infektuar 30 viktima si dhe 843 të shëruar nga Covid 19.

Pas pak pritet të dalin edhe shifrat zyrtare nga MSH./nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Studimi: Shpëlarësit e gojës vrasin koronavirusin brenda 30 sekondave

Read Next

Tetovë: Sot më shumë të shëruar se të infektuar