Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini në lidhje(FOTO)

Në shumicën e rasteve yjet e estradës shqiptare nuk shfaqen shumë në vende publike.

Kjo shpeshherë ka të bëjë se me kë ata janë në shoqëri, pasi çdo lëvizje e tyre merr vëmendje mediatike.

Një gjë e tilla ka rastisur të ngjajë me dy personazhet e njohura, Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini.

(Foto: Telegrafi)

Reperi nuk është se ka shfaqur ndonjëherë miqësi me ish-miss Shqipërinë, por që takimet e tyre duken të ndodhin.

Burime të brendshme për Telegrafin kanë siguruar disa imazhe dhe video të dyshes, të cilët shihen duke darkuar në një restorant.

Advertisement

(Foto: Telegrafi)

Në njërën prej fotografive, palët kthejnë kokën për të shpërqendruar vëmendjen e kamerës, por sërish kapen fytyrat e tyre.

 

Nuk i dihet ende nëse dyshja kanë filluar lidhje mes tyre, por që duken se janë të afërt mes njëri-tjetrit. /Telegrafi/

Advertisement
Advertisement

You May Also Like