Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Tetovë: Sot më shumë të shëruar se të infektuar

Advertisement

Në Tetovë me rrethinë sot ka pasur më shumë persona të shëruar se sa të infektuar nga virusi korona, edhe atë 79 janë regjistruar si të shëruar kurse 40 raste të reja janë evidentuar sot si pozitiv me Covid-19, njofton nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Ekskluzive/ Numër i lartë i të vdekurve dhe të infektuarve. Ja sa janë

Read Next

Filipçe: Nuk kemi nevojë për orë policore

%d bloggers like this: