Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Ekskluzive/ Komisioni për sëmundje ngjitëse mblidhet sot ora 14:00

Advertisement

Edhe pse në media u lansua informacioni se KSI do të mbliedhet të hënën, siç mëson nmk-post komisioni sot me fillim në ora 14:00 do të diskutoi për masa shtesë për mbrotje nga pandemia.

Një gjë të tillë e konfirmoi edhe ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe ku deklaroi se nuk do të ketë nevojë për masa shtesë restriktive/nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Besim Zeqiri emërohet drejtor në Qendrën e Shëndetit Publik në Shkup

Read Next

Ish-presidentja Atifete Jahjaga, mahnit me pamjen dhe stilin e ri (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *