Breaking News :

nothing found
30-03-2023

E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

Advertisement

Fotomodelja kosovare që jeton në SHBA zakonisht poston foto provokative në profilin e saj në Instagram.

Kështu ka bërë ajo edhe sot ku ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe si një vajzë normale derisa pozon me fermerka dhe me syze, derisa merr pak diell në këto ditë dimri.

Kujtojmë se Vildanja që disa vite vazhdon të bëj karrierë në Amerikë si fotomodele.

Për këtë kohë ajo ka qenë fytyra zyrtare e disa firmave të njohura amerikane.Image

Advertisement

Read Previous

Ish-kryeministri bullgar Kostov: Maqedonia nuk ka problem me ne por me BE-në

Read Next

1168 të infektuar, 692 të shëruar dhe 18 viktima nga Covid-19 në Maqedoni