Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Drita Millaku kandidate për deputete e Vetëvendosjes në Prizren

Advertisement

Drita Millaku kandidate për deputete e Vetëvendosjes nga Prizreni

Drita Millaku do të jetë kandidate për deputete e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ajo besimin e ka marrë sot përmes votës.

Postimi i Millakut

Aktivistë, shumë të nderuar qytetarë, miq dhe dashamirë, ju njoftoj se sot mora besimin nga qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren që të jem kandidate nga Prizreni në listën për deputete.

Fitorja jonë do të jetë sa e merituar, po aq edhe bindëse.

Nuk ka forcë që e ndal vullnetin e popullit.

Na priftë e mbara!

 

Burimi: Prizerenpress

Advertisement

Read Previous

Albin Kurti kandidohet për deputet

Read Next

Shqiptarja nga Shkupi është ndër të parat që mori vaksinën në Zvicër