Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Bilall Kasami bashkëbisedon me ambasadoren amerikane Byrnes

Advertisement

Sot kryetari i Lëvizjes Besa ka pasur bashkëbisedim nëpërmjet platformës “online” me Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kate Byrnes, përcjell nmk-post.com

Në këtë takim virtual u bisedua për aktualitetin politik në vend dhe kontributin e Lëvizjes BESA në proces e aderimit të Republikës së Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Europian.

Kasami në rrjetin e tij social faceboon tha se komunikimi me përfaqësinë diplomatike të partnerëve strategjik SHBA-ve do të vazhdojë edhe në të ardhmen./nmk-post.com

https://www.facebook.com/419609265119764/posts/1178401582573858/

Advertisement

Read Previous

Gates: Duroni edhe pak… mbani maskat

Read Next

Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini në lidhje(FOTO)