Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Djali sul*mon prindërit e tij

Advertisement

Një person në Prishtinë me probleme mendore ka sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Sipas raportit të Policisë, rasti ka ndodhur më 7 dhjetor dhe babai i të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Më tej thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Kallxo.com/

Advertisement

Read Previous

Mjeku Demiri: Ja pse RMV-ja është vendi i parë në rajon për vdeksh*mëri nga Covidi

Read Next

Seanca e radhës për ish-krerët e UÇK-së më 17 dhjetor