Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Djali e r r a h babain e tij

Advertisement

Një person është arrestuar në Lipjan pasi ai kishte rrahur babain e tij. Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime për çka ka pranuar më pas tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij viktimë mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raporti 24 orësh të policisë.

Burimi: https://lajmi.net/djali-rrah-babain-ne-lipjan/

Advertisement

Read Previous

Turqia goditet nga disa tërmete të njëpasnjëshme

Read Next

Vdes politikani Miroslav Tugjman