Breaking News :

nothing found
29-09-2022

DERIVATET E NAFTËS ME ÇMIME TË REJA

Advertisement

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka vendosur që të mos ndryshojë çmimin e benzinave, ndërsa dizeli do të lirohet për gjysmë denarë.
Çmimi i EURO SUPER-95 dhe EUROSUPER-98 nuk ndryshojnë, dhe do të shiten për 61,00 gjegjësisht 63,00 denarë për litër.
Çmimi i dizelit lirohet për gjysmë denarë dhe nga mesnata një litër do të kushtojë 52,00 denarë.
Çmimet e reja hyjnë në fuqi pas mesnate. /SHENJA/

Advertisement

Read Previous

Ylli i Real Madridit sot kryen testet mjekësore tek Arsenali

Read Next

Hoti: LDK sikur Liverpooli, të dytë i kanë themelet e forta