Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Burri nga Tetova sulmon gruan dhe bijën

Advertisement

Më 05.01.2021 në ora 02.10 në SPB Tetovë, një grua 66-vjeçare nga Tetova raportoi se burri i saj A.B. (53), i cili është një person me probleme shëndetësore, e kishte sulmuar atë dhe vajzën e tyre me një mjet të fortë. Për shkak të gjendjes shëndetësore, i raportuari A.B. është transferuar në Spitalin Klinik të Tetovës për trajtim mjekësor.

Advertisement

Read Previous

Si u rrit pasuria e Jeff Bezos për 72 miliardë dollarë gjatë pandemisë?

Read Next

Zaev: Pres solidaritetin e BE-së për vaksinën