Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Bie numri i të infektuarve nga Covid-19 në Maqedoni, ja sa u regjistruan sot

Advertisement

Sot janë kryer 529 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 63 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithastu 176 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 13 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Zaev: Vuçiq më tha se do të na dhuronte vaksinat, i thashë se kemi para dhe i paguajmë!

Read Next

Ardiana, nëna e trinjakëve nga Zvicra: Jam krenare me të tre!