• 28-11-2021

Besim Dina e përkrah Mimoza Kusarin në garën për Gjakovë

Në zgjedhjet lokale të mbajtura me 17 tetor, ajo do të shkojë në balotazh me Ardian Gjinin e AAK-së, shkruan Indeksonline. Shefja e GP-së, së VV-së ka marrë përkrahje të madhe nga fytyrat publike, ku së fundmi ndau një postim krahë moderatorit të njohur Besim Dina. ‘Të lumtur me përgjigjen për Besimin: #VetëmMimozaPërGjakovën’, shkroi ajo në postimin e saj në ‘Facebook’ ku të dy gjakovarët u shfaqen me plotë energji dhe të gatshëm për raundin e dytë të zgjedhjeve.

Read Previous

LDK-ja, partia më e votuar nga mërgata

Read Next

Reagon BDI Dibër pas vendimit të Gjykatës Administrative

%d bloggers like this: