Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Beqa: Vota juaj për PDK është votë për ruajtjen e sovranitetit të Kosovës

Advertisement

Hajdar Beqa, kandidat për deputet i Partisë Demokrate të Kosovës do të marrë pjesë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Beqa në këto zgjedhjet mban numrin 28.

Ai u ka bërë thirrje qytetarëve që ta votojnë atë dhe kandidatët e tjerë të PDK-së.

Hajdar Beqa, kandidat për deputet i Partisë Demokrate të Kosovës do të marrë pjesë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Beqa në këto zgjedhjet mban numrin 28.

Ai u ka bërë thirrje qytetarëve që ta votojnë atë dhe kandidatët e tjerë të PDK-së.

Beqa nuk ka harruar t’i përmend dy ish-kryetarët e PDK-së, Hashim Thaçin e Kadri Veselin duke thënë se po mbahen padrejtësisht në Hagë.

“Përkraha juaj për mua, por edhe listën e kandidateve të PDK-së, të kryesuar dhe professor Hoxhaj është votë për ruajtje të sovranitetit të Kosovës, për të cilin shumë qytetarë derdhën gjakë, e ideatoret e saj padrejtësisht po mbahen në Hagë”, shkruan Beqa në profilin e tij në Facebook./Insajderi/

Advertisement

Read Previous

Presidenti Pendarovski e nënshkroi dekretin për regjistrimin e popullsisë në prill

Read Next

Në Maqedoni prej nesër fillon pagesa në faza e pensioneve të janarit