Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Basha ‘përplaset’ me Baton Haxhiun: Kam hetuar vetëm serbët (Video)

Advertisement

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka debatuar me gazetarin Baton Haxhiu. Gazetari Haxhiu e ka pyetur nëse ka qenë pjesë e hetimit dhe gjyqit kundër Fatmir Limajt.

Kjo deklaratë e gazetarit, ka tensionuar Bashën i cili e ka akuzuar se është gënjeshtar dhe nuk po thoshte të vërteta.

Advertisement

Read Previous

BDI flet për raportet me Albin Kurtin

Read Next

Basha: 414 të vdekur nga Covid u mbajtën të fshehtë (FOTO)