Breaking News :

nothing found
09-06-2023

BABAI RREH DY DJEMT E TIJ

Advertisement

Mbrëmë rreth orës 22:00 janë arrestuar tre të dyshuar në Prizren, të cilët ishin përleshur fizikisht pas një mosmarrëveshje ndërmjet tyre.

Policia e Kosovës bën të ditur se mosmarrëveshja ka ndodhur mes një prindi dhe dy fëmijëve të tij.

Sipas Policisë tre të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Po ashtu PK-ja bën të ditur se tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /

Advertisement

Read Previous

KANADA DO MARR 1.2 MILION EMIGRANT GJATË 3 VITEVE TË ARDHSHME

Read Next

POST COVID PËRKRAHJE PËR 15 KOMPANI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *