Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Arrestohen dy kumanovarë, sollën 1800 euro të falsifikuara nga Tetova

Advertisement

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër dy kumanovarëve me iniciale A.R. (43) dhe N.S. (32). Ata akuzohen se në Tetovë kanë blerë 37 banknota të falsifikuara nga 50 euro (shuma e përgjithshme 1850 euro) dhe 25 prej ketyre banknotave i kanë ndërruar në një kazino me denarë. Në këtë mënyrë kanë përfituar në mënyrë të paligjshme rreth 79 mijë denarë./Lajm/

Advertisement

Read Previous

Tërmet me magnitudë 3.5, është ndjerë në rajonin e Gostivarit

Read Next

SPECIALJA UA REFUZON KËRKESËN PËR LIRIM ISH-KRERËVE TË UÇK-SË