Breaking News :

nothing found
04-02-2023

Arben Taravari ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Advertisement

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka njoftuar se ka dalë pozitiv me koronavirus, përcjell nmk-post.com
Përmes një postimi në Facebook, ai tha se sapo ka marrë përgjigjen e testit dhe ka rezultuar i infektuar me virusin COVID 19, gjithashtu ai bëri apel që të gjith qytetarët t’i rrespektojne masat e duhura për parandalimin e virusit korona.

 

https://www.facebook.com/arbentaravari.mk/posts/2719397614979183

 

Advertisement

Read Previous

VIDEO/ Penalltia qesharake në favor të Lacios që po bën xhiron e internetit

Read Next

Fauci beson se Bideni do t’a rrikthej si ekspert kryesor për Covid-19