Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Angela Martini provokon ndjekësit me videon e zhveshur nga xhakuzi (FOTO)

Advertisement

 

Modelja shqiptare josh ndjekësit e zhveshur.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese teksa njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Si duket modelja dhe partneri i saj rumun kanë vendosur të relakësohen në ditët a para të vitit 2021 në mënyrën më të mirë.

Modelja shpesh herë publikon pamje nga shëtitjet luksoze e partnerin e saj, me të cilat shfaq jetën luksoze që bën./Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Zgjedhje në kohë pandemie në Kosovë, propozohet rritja e numrit të qendrave të votimit

Read Next

Robert Berisha e pyet publikisht Nora Istrefin: A je pishman që jemi ndarë (VIDEO)