Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Ali Ahmeti kujton heroin e popullit, Zahir Pajazitin

Advertisement

Sot janë bërë 24 vjet nga rënia e he*roit të kombit, Zahir Pajaziti bashkë me Hakif Zejnullahun dhe Edmond Hoxhën në fshatin Pestovë, përcjell nmk-post

Lidhur për këtë kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti me anë të një postimi në facebook ka kujtuar Zahir Pajazitin.

Ja këtu mund ta shihni postimin e tij të plotë

Advertisement

Read Previous

Kurti këmbëngul: Lista jonë do t’i ketë 110 kandidatë në zgjedhjet e 14 shkurtit

Read Next

Mustafa: LDK-ja është shkollë për të gjithë