Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Adriana Matoshi pjesë e listës së Vetëvendosjes për deputete

Advertisement

Në listën e kandidatëve për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje do të jetë edhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi.

Matoshi, do të kandidojë me numrin 60 në listë të VV-së.

Lëvizja Vetëvendosje pak minuta pasi ka aplikuar për certifikim në KQZ, ka publikuar edhe listën e plotë të cilës i prinë Albin Kurti dhe numër dy Vjosa Osmani./insajderi

Advertisement

Read Previous

NISMA dorëzon listën e deputetëve: Do jemi befasia e këtyre zgjedhjeve

Read Next

Kastriot Rexhepi: Aktivistë të ASH i bashkangjiten BESËS (Foto)