Breaking News :

nothing found
01-04-2023

A paraljmëron Mesi largimin nga Barcelona?

Advertisement

Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave në Barcelona, Leonel Mesi ka dhënë një përgjigje shumë të çuditshme për akuzat se ai është problemi kryesor në kampin katalanas. Blaugranagram transmeton se së fundmi ai është përgjigjur akuzave të ish-agjentit të Antoan Grizmanit i cili ka thënë se Mesi është tirani në zhveshtoren e Barcelonës, përcjell NMK-Post.

“Është e vërtetë se jam lodhur që vetëm unë të jem problem për gjithçka në klub. Arrij në aeroport dhe takoj disa doganjer, të cilët më bëjnë disa pyetje. Ishte budallallëk” ka thënë Mesi në aeroportin El-Prat.

Për disa muaj rradh përflitet se superlojtari argjentinas është i pakënaqur tek Barcelona, ndërsa media të ndryshme e lidhin të ardhmen e tij me klube të ndryshme.

Advertisement

Read Previous

Gashi uron kryetarin e ri të BFI-së

Read Next

Karakaçanov: Nuk do të guxojnë të më shpallin “Persona Non Grata” në Shkup