Breaking News :

nothing found
30-03-2023

A e dini se për këtë vogëlushe tani flet e gjithë bota? (Foto)

Advertisement

Ditën e sotme këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është bërë nostalgjike dhe ka hapur albumin familjar.

Kujtimet e fëmijërisë ajo ka vendosur që ti ndajë dhe me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo ka publikuar disa foto shumë të ëmbla nga hapat e saj të para dhe deri te momentet e bukura me motrën e saj.

Bashkëngjitur me foton Rita ka shkruar dhe një mesazh shumë të rëndësishëm.

Mendoj se gjithmonë kam qenë e fiksuar me veshjet si fëmijë. Jam shumë e lumtur që mund të ndajë këto me ju. Jeta kalon shumë shpejt, kështu që jetoni jetën më të mirë edhe në këto kohë përpiquni dhe gjeni lumturi edhe në diçka të tillë si një fotografi!”– shkruan Rita krah fotove.

Advertisement

Read Previous

LSDM pyet Mickoskin: Me kë po bashkëpunon në Bullgari?!

Read Next

MSH: Në Shkup ka shtretër të lirë për pacientë me Kovid -19