Breaking News :

nothing found
28-03-2023

722 dënime për mosmbajtje të maskës

Advertisement

Gjatë 24 orëve të fundit (19/20.11.2020 ) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 722 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19./GazetaExpress

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Punonjësit shëndetësor janë të stërlodhur, duhet t’i mbështesim

Read Next

Theret me thikë një i mitur