Breaking News :

nothing found
27-11-2022

707 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Advertisement

Në territorin e vendit tonë gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 707 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

Nga Ministria e Punëve të Brenshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim që të mbrohen nga virusi korona.

Advertisement

Read Previous

Sulm i ri në Francë, dy të vdekur, një i plagosur rëndë!

Read Next

Kurti kërkon që shteti i Kosovës të organizojë mbrojtjen e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit