Breaking News :

nothing found
01-04-2023

39 viktima dhe 1 288 raste të reja me COVID

Advertisement

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 349 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1 288 kanë rezultuar pozitivë, ose 38 për qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 39 humbje jete, ndersa janë shëruar edhe 1 078 persona./Alsat

Advertisement

Read Previous

Siljanovska: Maqedonia do të bëhet anëtare e BE-së kur me BE-në të kryesojë Turqia

Read Next

Zaev: Bullgaria nuk ishte fashiste, kemi histori të përbashkët