Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Zyrtari i LDK-së ironizon me Vjosa Osmanin: Po pensionohet politikisht në “lule” të rinisë

Advertisement

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, i cili njëherit është shef i kabinetit të ministrit Agim Veliu ka ironizuar me Vjosa Osmanin dhe faktin se ajo po garon në një listë me VV-në në zgjedhjet e 14 shkurtit. Me anë të një postimi në Facebook, Gecaj ka thënë se Vjosa Osmani me këtë veprim është pensionuar politikisht.

Sipas tij, Osmani më 14 shkurt do të pensionohet në “lulen” e saj të rinisë.

“Nëse ndodhë pensionimi në pleqëri është në kuadër të rrjedhës normale të gjërave, por çfarë me i thënë fenomenit të pensionimit politik të Vjosës në “lulen” e saj të rinisë (me 14 shkurt)”, ka shkruar ai

Advertisement

Read Previous

Ministri Hoxha: Ndërmarrja ime nuk merr asnjë ndihmë nga shteti – nuk ka asnjë konflikt interesi

Read Next

Ja sa të infektuar u regjistruan sot me Covid-19 në Maqedoni