Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Zënkë fizike në Pirok të Tetovës

Advertisement

Dje (18-nëntor) në orën 21 e 20 minuta, Z.I. (46) nga Zherovjani i Tetovës në SPB Tetovë, ka raportuar se në Pirok të Tetovës, djali i tij A.I. (22) kishte qenë i sulmuar fizikisht nga disa persona, pasi më heret, sipas raportit, ka pasur një përleshje fizike me prindërit e gruas së tij, me të cilët ai ka pasur marrëdhënie të prishura.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar plotësisht. FLAKA.MK

Advertisement

Read Previous

Arrestohet 21 vjeçari nga Grupçini, nuk respektoi masat anti Covid

Read Next

Messenger do t’ju njoftojë nëse dikush bën ‘screenshot’ bisedën tuaj