Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Zaev merr pjesë në Forumin rajonal për liderë

Advertisement

Kryeministri i vendit Zoran Zaev sot do të jetë pjesë e Forumit rinor rajonal për liderë, i cili për shkak të pandemisë së KOVID-19 këtë vit mbahet online.

Sipas shërbimit për shtyp të Qeverisë, përveç kryeministrit Zaev, në samit do të flasin presidentët e Serbisë dhe Malit të Zi, Aleksandar Vuçiq dhe Milo Gjukanoviq, si dhe kryeministrat e Shqipërisë, Kosovës dhe Bosnjë e Hercegovinës – Edi Rama, Abdullah Hoti dhe Zoran Tegeltija.

Advertisement

Read Previous

Vala e vjeshtës së Kovid-19 morri hov, të respektohen masat për mbrojtje

Read Next

‘Lufta’ me Covid: Sllovakia teston gjysmën e popullsisë për një ditë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *