• 01-12-2021

Momenti kur Joshua e mposht me nokaut kundërshtarin(VIDEO)

IMG_8511 <<< Videon mund t’a ndiqni

 

Joshua ka triumfuar në meçin ndaj bullgarit Pulev, meç ky i zhvilluar në arenën “Wembley”.

Boksieri britanik ka nokautuar Pulevin në raundin e nente, kështu duke mbrojtur titujt e tij në kategoritë IBF, WBA, WBO dhe IBO./kosovari

Read Previous

Joshua e pranon publikisht: Dua të boksoj me Tyson Fury

Read Next

Kosovë, përurohet shtëpia për të moshuarit pa përkujdesje familjare

%d bloggers like this: