Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Vetura futet në restorantin e shqiptarit nga Tetova

Advertisement

Një veturë e llojit BMW, të martën është përplasur në restorantin Seeland në sheshin Bahnhofplatz të Bielit. Piceria që menaxhohet nga shqiptari Nazif Asani (39) dhe babai i tij, është shkatërruar

Të martën në mëngjes, një veturë e llojit BMW me ngjyrë të kaltër u përplas me shpejtësi në restorantin Seeland në Biel të Zvicrës. Piceria e famshme e menaxhuar nga shqiptari me prejardhje nga Tetova, Nazif Asani (39) u prek keq: Nuk u kursyen pjesa e përparme e dritares, karriget dhe tavolinat të cilat u shkatërruan. “Dëmtimi në restorant është me të vërtetë i madh”, thotë Nazifi.

Advertisement

Read Previous

Specialja lëshon njoftimin e fundit për Thaçin, Veselin, Selimin e Krasniqin

Read Next

Japonezët shpikin robot për respektimin e masave anti-Covid19