Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Vazhdon nurmi i larte i te infektuarve, Këto janë shifrat e MSH në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2107 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 373 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 638 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

1.180 administrator nënshkruan vendet e shpërndarjes

Read Next

Bunkeri superluksoz ku do të futen të pasurit në rast apokalipsi