Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Vajza e infektuar me Covid, puthi 14 djem dhe i infektojë të gjithë

Advertisement

Në natën e Vitit të Ri me rreth 90 të rinj u organizua në Peçersk, në periferi e kryeqytetit të Ukrainës, Kiev. Në këtë aheng, 22-vjeçarja Marina Vorenko arriti të infektojë deri në 14 djemë me koronavirus, njofton nmk-post.

 

Marina, e cila pretendon për mediat ukrainase se nuk ishte në gjendje të alkoolizur, puthi 14 djem, dhe doli që ajo ishte infektuar me Covid 19, transmeton “Mondo”. Portalet nga Kievi shkruajnë se masat e mbrojtjes nuk u respektuan në kremtim dhe se kishte aq shumë alkool sa gjysma e të ftuarve përfunduan në spitalet e toksikologjisë.

 

“Vajza mori rezultatet e provave para festës dhe e dinte që ishte pozitive. Ajo erdhi në party me vetëdije dhe dukej se po kërkonte qëllimisht të infektonte sa më shumë djem të ishte e mundur. Kështu që ajo flirtoi me sa më shumë prej tyre që të ishte e mundur dhe i puthi. Njëri nga djemt e infektuar ka simptoma të rënda dhe ka përfunduar në spital”, shkruan portal “112.ua”./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Maqedonia e Veriut është shpallur për vendin më të pikëlluar në botë

Read Next

Mariçiq: Nuk heqim dorë nga ekstradimi i Gruevskit