• 28-11-2021

U përleshën për një birrë, qëllohet me A47 pronari i lokalit

Mesnatën e djeshme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krutje të Lushnjës. Ngjarja ka ndodhur në lokalin e të ndjerit Irakli Qorri 62 vjeç, i cili ka gjetur vde*kjen e menjëhershme, ndërsa Kejdi Qorri, 31 vjeç, djali i tij është plag*osur rëndë.
Autori, pasi ka kryer kri*min është larguar nga lokali dhe është vetëdorëzuar në polici, bashkë me arm*ën e kri*mit. Policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur ngjarjen.
Por si ndodhi ngjarja?
Mësohet se autori ka shkuar tek lokali i vikt*imës dhe ka kërkuar që të pijë një birrë. Vikt*ima i ka thënë që duhej të mbyllnin lokalin sepse kishte kaluar ora policore, por autori ka insistuar që të merrte birrën.

Debati kaloi më pasur një konflikt fizik. Më pas autori, ka shkuar në shtëpi ku ka marrë kallashnikovin, është rikthyer te lokali dhe ka qëll*uar duke vra*rë pronarin e lokalit dhe plagosur djalin e tij./TopChannel/

Read Previous

Ja raste aktive ka me covid në Maqedoni

Read Next

PAS SHUMË KOHËSH/ Asnjë pacient nuk është pranuar mbrëmë në klinikat e Shkupit

%d bloggers like this: