Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Trashësia e borës në fshatin Sveta Petkë të Shkupit kalon 54 cm! (Foto)

Advertisement

Rreshjet intenzive të borës kanë përfshirë gati gjithë rajonin por edhe Maqedoninë e Veriut, madje në disa vende më të larta duke arritur deri në gjysëm metër, shkruan nmk-post.
Në redaksinë tonë ka arritur një fotografi nga Sveta Petka e Shkupit, ku bora e rënë është mbi 54centimetër. Ndryshe, meterologët kanë paralajmëruar për këto ditë temperatura siberiane, vende vende deri më -20./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Voton bashkëshortja dhe djali i Hashim Thaçit

Read Next

Rusët në tubim kundër burgosjes së Navalny-t