Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Tragj*edi në Tetovë, makina për*plas për vde*kje një gjashtë vjeçare

Advertisement

Një vajzë e moshës gjashtë vjeçare nga Tetova e ka hu*mbur jetën pasi është goditur nga një makinë në lëvizje në bulevardin “Video Smilevski-Bato” në Tetovë, kanë bërë të ditur nga SPB Tetovë, përcjell SHENJA.

Vajza është për*plasjr nga makina “Golf” e drejtuar nga 30-vjeçari nga fshati Falishe.

Nga goditja vajza ka marrë lën*dime të rënda ndërsa edhe pse është dërguar në spital ajo nuk ka arritur tu mbi*jetojë pla*gëve.

Shoferi është siguruar për procedurë të mëtutjeshme, ndërsa hetim në vendngjarje ka bërë ekip i SPB Tetovë si dhe Prokuror Publik./Shenja

Advertisement

Read Previous

Kaos në Bruksel, protestuesit i venë zjarrin stacionit të policisë

Read Next

Albin Kurti kandidohet për deputet