Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Tërmeti i fuqishëm në Kroaci u ndje edhe në kuvendin e Sllovenisë, ja si reaguan deputetët (VIDEO)

Advertisement

Përderisa ishte duke folur një deputet në Kuvendin në Slloveni ndodhi tërmet i fuqishëm në Kroaci.
Deputeti menjëherë e ndërpreu fjalimin, ndërsa kryetari i kuvendit u bëri thirrje që të dalin jashtë.
Kujtojmë që Petërnja të Kroacisë ka goditur një tërmet i fuqishëm prej 6.4 shkallë sipas Rihterit, ndërsa deri tani është raportuar për një fëmijë i cili ka humbur jetën.

Advertisement

Read Previous

Tetë të vdekur dhe 109 raste me coronavirus për 24 orë

Read Next

Të enjten përfundon gjysmëvjetori i parë, MASH pret sugjerime për konceptin e ri