Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Advertisement

Sot në orën 08:21 është ndjerë tërmet në Maqedoni.
Tërmeti ndodhi 65 kilometra nga pjesa Jugperëndimore e qytetit të Shkupit dhe 10 km në veriperëndim të Kërçovës

Tërmeti ishte me magnitutë 2.8 dhe me thellësi prej 0 km./Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

Spahiu: Nëse do ishte votim i fshehtë Kurti-Rama do të votonin kundër bashkimit kombëtar

Read Next

Nusja dhe dhëndri kanë nisur kërcimin e dasmës, ajo që ndodhi “ngriu” të gjithë të ftuarit