Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Tërmet në Bullgari, ja sa ballë ishte!

Advertisement

Një Tërmet me fuqi prej 3.2 ballë para disa minutave ka goditur Bullgarinë. Epiqendra e tërmetit ka qenë në Shumen me thellësi prej 10 kilometra./nmk-post

Advertisement

Read Previous

Pse nuk kandidoi Endriti, djali i Hashim Thaçit?

Read Next

39 vjet nga v r a s j a e vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zekës