Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Taravari flet për gjendjen shëndetësore të Ziadin Selës

Advertisement

Të respektuar gazetarë dhe qytetarë!
Gjatë ditës së djeshme kryetarit të partisë sonë, z.Ziadin Sela, janë shfaqur dhimbje në kraharor të cilat e kanë bërë t’i drejtohet në Klinikën Universitare të Kardiologjisë në Shkup.

 

Pas të gjitha ekzaminimeve të kryera ai rezulton të gëzojë shëndet të plotë dhe gjendja e tij është stabile. Kryetari Sela brenda ditës së sotme apo nesërme do të kthehet në shtëpi dhe menjëherë do të vazhdojë me aktivitetet e përditshme.

Faleminderit për interesin dhe kujdesin tuaj!
Qofshi mirë!

https://www.facebook.com/arben.taravari/posts/10224529302881140

Advertisement

Read Previous

Çair, demolohen ulëset e reja

Read Next

Tetovë, mjekët me apel: Qytetarët të shmangin vizitat familjare