Talat Xhaferi dhe Izet Mexhiti darkojnë së bashku në Shkup me Ramush e Daut Haradinajn

Advertisement

Sot, Izet Mexhiti bashke me kryetarin e Kuvendit z.Xhaferi dhe afaristin e dalluar Arsim Papraniku u takuan me vellezerit Haradinaj ne Shkup, jozyrtarisht mësohet se ato kanë darkuar së bashku në një restorant në Shkup.

Advertisement

Read Previous

Zvicra jep një lajm të mirë për mërgimtarët që shkojnë në vendlindje për festat e fundvitit

Read Next

Shqiptari i parë me klinikë stomatologjike kirurgjikale në Zvicër

%d bloggers like this: