Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Spasovski për vjedhjet e makinave në Çair: Ka përparim në hetime

Advertisement

“Kemi përparim në hetimin të ndërlidhur me vjedhjen e makinave në Çair”.

Kështu tha Ministri i Brendshëm Olicer Spasovski, duke kërkuar që të mos shpalos më shumë detaje sepse hetimi është në vijim e sipër, përcjell NMK-post

Megjithatë u shpreh se së shpejti për këtë hetim të policisë më gjerësisht do të njoftohet edhe opinioni.

“Po ndërmerren masa të nevojshme, kemi përparim në hetim, për këtë së shpejti do të njoftohet opinioni lidhur me vjedhjen e makinave në Çair”, tha Spasovski. Northmacedoniapost

Advertisement

Read Previous

“Mos më varrosni”, zbulohet amaneti i çmendur i Maradonës

Read Next

Pacolli: LDK, PDK, AAK dhe Lista e Vuçiqit janë bërë bashkë kundër mërgatës