Sillet pa shenja jete një foshnje në spitalin e Shkupit, ja detajet!

Estimated read time 1 min read

Policia njoftoi se dje rreth orës 14:30 në stacionin policor në Karposh, nga Spitali i Përgjithshëm i Qytetit “8 Shtatori” është raportuar se nga Shkupi iu është sjellë foshnja e vdekur disa muajshe.

Advertisement

Një mjek ka deklaruar vdekjen dhe me urdhër të prokurorit, trupi i foshnjës së ndjerë është dërguar për obduksion./A1on

Advertisement
Advertisement

You May Also Like