Një i dehur vr’au nusen në mes të një dasme, tani ai po qesh nga paraburgimi: Do të jetoj jetën më të bukur!

Estimated read time 2 min read

I dehur vrau nusen në mes të një dasme, tani ajo po qesh nga paraburgimi: Unë do të jetoj jetën më të bukur

Jamie Lee Komorski, 26 vjeç, nga Karolina e Jugut, akuzohet për vrasjen e nuses Samantha, 34, e cila e vrau atë ndërsa ajo dhe burri i saj i ri, 36 vjeç, po hipnin në një karrocë golfi duke u kthyer në dhomën e tyre të hotelit nga një martesë.
Ata po shkonin në dhomën e tyre pas dasmës kur një Xhemi i dehur u përplas me ta. Samantha vdiq në vend, ndërsa Eriku përfundoi në spital me lëndime të rrezikshme për jetën.

Sipas mediave, Xhemi ishte aq i dehur sa mendoi se diçka e kishte goditur dhe se nuk ishte faji i saj.

Jamie aktualisht është në arrest shtëpiak në pritje të gjykimit për vrasje nga pakujdesia.

Në një telefonatë nga arresti shtëpiak, ajo i tha motrës së saj Kelsey se ajo pret që së shpejti të “jetojë jetën e saj më të mirë”, raporton NY Post.

Ajo i tha motrës së saj se besonte se gjithçka do të shkonte mirë dhe se ishte e stresuar, por e dinte se gjithçka do të ishte në rregull.

Advertisement

“Është shumë qesharake. Kur jeni në një situatë të tmerrshme jeni shumë të stresuar dhe të shqetësuar. Por kur kalon ca kohë dhe shikon pas, kupton se nuk ka nevojë të qash e të mërzitesh. “Jam e lumtur tani dhe çdo gjë do të jetë mirë. Nuk ka nevojë të shqetësohet,” i tha Xhemi motrës së saj.

Ajo i tha asaj se ishte mirënjohëse që ishte gjallë.

“Unë nuk jam njeri i keq, nuk doja që kjo të ndodhte”. “Jam mirënjohëse që jam gjallë”, i tha Xhemi nënës së saj në bisedë, por ajo kurrë nuk përmendi viktimat e dehjes së saj.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like