“Ti ke gjuajt prindin tim që të ka mbajt me bukë”, publikohet video kur ish-gruaja sulmon fizikisht Princ Lekën

Estimated read time 1 min read

Është publikuar video që dëshmon se Princ Leka është rrahur nga ish-bashkëshortja dhe babai i saj.

Video është publikuar nga mediat shqiptare. Gjendja duket shumë e tensionuar brenda ish çiftit.

Siç shihet në video Princ Leka përplaset me ish-vjehrrin dhe njëkohësisht filmon skenën. Më pas vjen Elia e cila i bërtet duke e akuzuar se ka dhunuar të atin.

Advertisement

E gjithë ngjarja ka ndodhur dje, kur Princi pasi ka marrë ndihmën e parë mjekësore në spital, ka kërkuar edhe urdhër-mbrojtje.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like